Karrier

A cégünk alapvető tulajdonsága az ügyfélközpontú szemlélet, amely a személyi ügyekben is megmutatkozik, hiszen csak olyan munkatárs lehet a csapatunk tagja aki ezt a személetet maradéktalanul képes a magáévá tenni.

Karrier

Humánpolitikánk

Cégünk a munkatársai számára barátságos munkakörnyezetben mind szakmai, mind erkölcsi téren megbecsülést és fejlődést biztosít. A z irodákban jó hangulatú, kreatív munka folyik, a cég dolgozóinak munkáját változatos, izgalmas kihívásokkal teli feladatok jellemzik. A cég vezetősége biztosítja a munkatársak számára a döntés szabadságát, előtérbe helyezi egyéni képességeiket, új ötleteiket.

A vállalat különös figyelmet fordít alkalmazottaira, hiszen a DanubiSoft üzleti sikereinek záloga a kiemelkedő szaktudással rendelkező munkatársak elkötelezett, kitartó munkája amelyet a DanubiSoft Kft versenyképes fizetéssel és megértő családias légkörrel viszonoz.

Hiszünk abban, hogy sikerünk záloga a képzett és elégedett munkatárs, ezért célunk a megfelelő munkatársak kiválasztása, ösztönzése és fejlesztése a vállalati és egyéni célok egyidejű teljesülésének érdekében.

Aktuális nyitott pozícióink:

Szoftverbevezetői állás

A DanubiSoft Kft. termelésirányítási rendszerek fejlesztője és forgalmazója szoftver-bevezető és konzulens pozícióba munkatársat keres.

Feladatok:
• Új bevezetéseknél az ügyféligények felvétele
• A rendszer helyszíni ismertetése, oktatás
• Ügyféligények közvetítése a fejlesztői csoport felé
• Szoftvertelepítés, frissítés
• Működő rendszereknél az ügyfélproblémák kezelése (telefonos és e-mailes támogatás)

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:
• Magas szintű informatikai felhasználói ismeretekkel bír
• Határozott, képes önálló munkavégzésre, proaktív és nagyfokú felelősséget érez a munkája iránt
• Kiemelkedő kommunikációs és konfliktuskezelő képességgel rendelkezik, asszertív és diplomatikus fellépésű
• Nagy teherbírású, jó szervező, kiválóan menedzseli az egyszerre futó kisebb és nagyobb feladatokat.
• B kategóriás jogosítványa van

Előnyök:
• Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
• Termelési, üzemi tapasztalat
• ERP szoftverek ismerete
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Céges telefon
• Útiköltség térítés
• Fejlődési lehetőség, kihívást jelentő feladatok
• Továbbképzési lehetőségek
• Jó munkahelyi légkör, összeszokott, fiatalos, innovatív csapat

Ügyfélkapu

Vélemények

„A dTrade Kereskedelmi Rendszer bevezetése óta hatékonyabban működünk, és nőtt az árbevételünk.”

Gyevi Tóth Gergely
Holux Kft. - kereskedelmi igazgató

"Mióta a dTrade Kereskedelmi Rendszert használjuk, mindig naprakész adatokat kapok, és átlátom a vállalat működését.”

Hosó János
Holux Kft. - Vezérigazgató.