Karrier

A DanubiSoft mindig nagy hangsúlyt fektetett arra, hogy a csapatában dolgozók kellemes, barátságos és inspiratív munkakörnyezetben végezhessék munkájukat, kreativitásukat felhasználva.
Annak érdekében, hogy a cégen belüli csapat egységét erősítsük évente számos alkalommal csapatépítő programokon veszünk részt. Ennek keretein belül az évek során lehetőségünk nyílt többek között csapatépítő sörkóstolásra; borkóstolásra; adrenalinban gazdag paintball mérkőzésre és új élményekkel teli disznóvágásra is.
Amennyiben kedvet kapott, hogy csapatunk elkötelezett tagja legyen, jelentkezzen az alábbi pozícióink egyikére:

Nézz körbe nyitott pozícióink között

Szoftverfejlesztő (C++)

A Danubisoft Kft. folyamatosan bővülő, fiatal, pécsi csapatába keresünk kezdő és munka-tapasztattal már rendelkező fejlesztőket.

Alkalmazásaink fejlesztése során kivételesen érdekes feladatok megoldásában lehet részed. Ha szereted a kihívásokat, a járatlan utakat, akkor csatlakozz hozzánk, és legyél te is a fejlesztő csapatunk része.

A jelölt feladatai

  • Fejlesztés, hibajavítás
  • Részvétel algoritmusok tervezésében, koncepcionálásban
  • A fejlesztői munka dokumentálása
  • Tesztek írása

Az ideális jelölt szakmai kompetenciái:

  • C és C++ nyelvek ismerete
  • Kiváló logikai gondolkodás

Az ideális jelölt személyiségjegyei:

  • Precíz és lelkiismeretes munkavégzés
  • Proaktivitás, önálló problémamegoldó készség
  • Csapatszellem
  • Matematikai problémák megoldása iránti vonzalom

Előnyként az alábbiakat vesszük figyelembe:

  • Fejlesztési tapasztalat
  • C# programozási nyelv ismerete
  • Verziókezelő rendszerek ismerete (SVN, Git)
  • OOP és Design Patterns ismeretek
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Algoritmusok mély ismerete
  • Mesterséges Intelligencia valamely területének ismerete vagy abban szerzett jártasság
  • Képfeldolgozási ismeretek
  • Mobil fejlesztési tapasztalat

Fényképes szakmai önéletrajzodat a jobs@danubisoft.hu email címre várjuk.